Година психолога "Механізми взаєморозуміння"

19 лют. 2019
Сьогодні, 19 січня,в 9 класі нашого ліцею відбулась відкрита "година психолога" на тему "Механізми взаєморозуміння". Дев'ятикласники мали змогу підвищити власну психологічну компетентность з питань розвитку ефективних навичок комунікації.

Сьогодні, 19 січня,в 9 класі нашого ліцею відбулась відкрита "година психолога" на тему "Механізми взаєморозуміння". Наші учні люблять й з нетерпінням чекають на подібні особливі зустрічі з нашим шкільним психологом Артеменко О.В., оскільки ці заняття допомагають їм розібратися самим в собі, а також знайти відповіді на багато запитань, що стосуються спілкування з іншими.
Ось і сьогодні дев'ятикласники мали змогу підвищити власну психологічну компетентность з питань розвитку ефективних навичок комунікації. Задля створення атмосфери єдності й позитивного настрою Оксана Вікторівна запропонувала разом виконати вправу "Поліна-піцца-Прага", метою якої було зближення учасників, зняття тривожності. Психолог уміло використала прийом мнемотехніки, щоб учні могли краще запам'ятати правила ефективного спілкування. Цікавою вправою, яка викликала справді позитивні емоції у всіх, було навчання читати, але воно малось на увазі не в звичайному розумінні, а в сенсі уміння читати стан співрозмовника невербальними способами. Саме за допомогою цієї вправи, яка мала назву "Зіпсований відеомагнітофон", діти змогли зрозуміти й відчути один одного та зробити роботу групи більш злагодженою.