Виховна година "Здоров'я та спорт поруч ідуть"

20 лют. 2019
В межах декади педагогічної майстерності у 3 класі нашого ліцею пройшла виховна година "Здоров'я та спорт поруч ідуть".

Сьогодні, 20 лютого, в межах декади педагогічної майстерності в нашому ліцеї відбулась низка виховних заходів.
Так, у 3 класі пройшла виховна година "Здоров'я та спорт поруч ідуть". Вихователь Самарець А.В. ставила за мету заохочувати дітей до занять спортом, відвідування спортивних секцій; сприяти їхньому фізичному розвитку, розвивати здатність працювати в групах, уміння поводитися в нестандартних ситуаціях, швидко приймати рішення в них, виховувати дбайливе ставлення до власного здоров'я.
Ігрові технології є чи найважливішими у роботі з молодшими школярами, тому протягом заходу учням пропонувались саме ігрові вправи й завдання, в ході виконання яких діти набували важливих навичок, отримували нові знання, розвивали необхідні уміння. Вправа "Детектив" допомогла розвивати увагу та логічне мислення, вправа "Хто я?" - логічне й критичне мислення, інсценізація сприяла творчому розвитку школярів, взагалі гра під час заходу сприяла також розвитку комунікативних навичок.
Під час виконання завдань з використанням улюбленого дітьми конструктору "Лего" вони вчилися експериментувати, взаємодіяти згуртовано, працювати креативно та логічно.