Вітання захисникам!

21 лют. 2019
Сьогодні, 21 лютого, кадети 9 класу під керівництвом майора запасу Авдєєва Р.В. відвідали заходи, присвячені 75-річному ювілею від дня створення Олександрійської Гвардійської авіаційної бази (військова частина №2269).

Наші майбутні захисники мали нагоду бути учасниками урочистостей, які відбулися на плацу частини, і в яких взяли участь особовий склад частини, заступник командувача НГУ генерал-лейтенант Микола Балан, начальник управління – начальник авіації ГУ НГУ генерал-майор Віктор Сліпченко, народний депутат України Анатолій Кузьменко, керівництво міста та району, представники силових структур, члени ветеранської організації та гості свята.
Під час урочистостей гвардійці та гості свята згадали всіх тих хто не повернувся з виконання бойових завдань та після хвилини мовчання поклали квіти до пам’ятних стел.
Продовження урочистостей відбулося в Палаці Культури «Світлопільський». Зі сцени для авіаторів лунало багато теплих слів вдячності за їх працю, слова довіри та підтримки.
Наші кадети також мали нагоду поспілкуватися з представниками Національної академії національної гвардії України (м.Харків) , дізналися про заклад та умови вступу до нього.