"Корисне і шкідливе харчування"

22 лют. 2019

21 лютого в межах декади педагогічної майстерності у 6-б класі ліцею пройшло інтерактивне заняття з елементами гри "Корисне і шкідливе харчування". Вихователь Ткаченко О.М. ставила за мету розширити уявлення дітей про шкідливу і корисну їжу, принципи здорового харчування; довести, що повноцінне харчування – це шлях до здоров’я; виховувати культуру харчування, прагнення берегти своє здоров’я; пропагувати здоровий спосіб життя.
Протягом заняття технологія інтерактивного навчання була тісно пов'язана з ігровою технологією.
Діти згадували раніше отримані знання з теми за допомогою застосованому методу «Хмара», а вправи «Уявний мікрофон» , «Карусель», ігри «Одягни слово» , гра – фізкультхвилинка «сіли-встали», «Країна здоров’яків» , « хто я?» , «Завжди , іноді , ніколи» , «Антивірус» допомогали учням розширювати знання та світогляд. Шестикласники брали активну участь в міні-дискусії. В результаті активної роботи діти змогли скласти власну «формулу здоров’я».
Підібрані вправи сприяли формуванню у дітей вміння співпрацювати в команді, розвивати гуманні, толерантні стосунки між учасниками, розвивали пам’ять, критичне мислення та здатність до самоконтролю.