Декада педагогічної майстерності. Виховна година у кадетів

19 лют. 2019
18 лютого в нашому ліцеї розпочалась декада педагогічної майстерності класних керівників і вихователів. Вчора в 9 (кадетському) класі пройшов виховний захід "Афганістан болить в моїй душі", який провів вихователь класу, майор запасу Авдєєв Р.В.

18 лютого в нашому ліцеї розпочалась декада педагогічної майстерності класних керівників і вихователів. Метою декади є підвищення професійної майстерності педагогічних працівників та впровадження в практику теоретичних знань з методики, педагогічних технологій, які вивчалися та обговорювалися під час січневого засідання педагогічної ради.
Захід був присвячений 30-й річниці виводу військ з Афганістану, Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Роман Валентинович віддав військовій службі в лавах нашої армії багато років і 23 з них безпосередньо у вертолітній частині м.Олександрії, військовослужбовці якої брали активну участь в тих страшних подіях в якості 58-го окремого гвардійського вертолітного полку.
Протягом заходу кадети дізнались про історію тієї трагічної для багатьох народів війни, переглянули кілька документальних відео, в яких учасники та свідки подій ділилися власними спогадами, думками та висновками. Кадети вшанували пам'ять наших загиблих земляків хвилиною мовчання.
В залі звучали вірші та пісні, присвячені афганській війні та героям-воїнам.
Але, як зазначив майор, у героїв афганської війни народилися діти та онуки, яким судилося в наш час взяти до рук зброю, щоб захищати вже власну країну. Серед нас живуть та навчаються патріоти, прикладом цього є учні 9 класу - кадети, які склали присягу на вірність народу України. Тож наші майбутні захисники показували свою вправність у розбиранні та збиранні автоматів, у військовій майстерності.