"Дружба – найцінніший скарб".

22 лют. 2019
Сьогодні, 22 лютого,в межах декади педагогічної майстерності у 5 класі нашого ліцею пройшла класна година "Дружба – найцінніший скарб".

Метою заходу було розкрити значення дружби в житті людини; навчити дітей правильно вибирати друзів, знайомитися, спілкуватись і товаришувати; сприймати різні життєві ситуації, аналізувати їх і знаходити шляхи виходу з них; правильно ставитися до таких понять, як «друг», «дружба»; виховувати в учнів загальнолюдські чесноти.
Класний керівник Рискіна Н.О. спонукала учнів до вироблення правильних висновків та критичного мислення протягом усього заходу. Дітям пропонувались проблемні питання та ситуації, в ході обговорення яких вони висловлювали власні думки, аргументували та вчилися дискутувати. Цікаві та корисні завдання і вправи допомогли школярам зрозуміти й пояснити, що означають слова "товариш", "друг", "дружба", формулювати визначення, назвати головні якості та ознаки.
Протягом заходу діти згадали також народні прислів'я та приказки про дружбу, аналізували та тлумачили їх значення.
У кінці класної години п'ятикласники змогли зробити висновки, що дружба — це дуже тендітна та тонка річ, і,отримавши її ти маєш докласти якомога більше старань для того, щоб не позбутися її. Для цього існує тільки один шлях: щоб мати вірного та надійного друга, треба й самому стати вірним другом. Дружба багато на що здатна , вона може творити справжні чудеса. І якщо більше людей матимуть добрих друзів, то світ стане набагато яскравішим і кращим , на всій планеті запанують злагода та мир.