Чарівний світ української книги

5 квіт. 2019
В межах Тижня дитячої та юнацької книги 4 квітня для учнів 5 класу був проведений бібліотечний урок "Чарівний світ української книги".

слення, прагнення до самоосвіти. У процесі формування цих якостей важливу роль відіграє
книжка. Але книжка вчить тільки тоді, коли учень уміє працювати з нею, вміє її читати.
Тож в межах Тижня дитячої та юнацької книги 4 квітня для учнів 5 класу був проведений бібліотечний урок "Чарівний світ української книги". Протягом заняття бібліотекар Липка Г.І. ознайомила учнів з наявною в бібліотеці ліцею українською літературою. Діти мали змогу переглянути книги, які їх найбільше зацікавили.
З метою більш активного розкриття фонду бібліотеки нашого ліцею, в читальній залі діє відкрита презентація «Чарівний світ української книги».