Тиждень дитячої та юнацької книги

1 квіт. 2019
1 квітня в ліцеї відкрився Тиждень дитячої та юнацької книги.

Хто в чарівний світ пригод
Потрапить бажає,
Той нехай в бібліотеку
зразу завітає!
І хто хоче історію всього світу знати,
Тому також цей будинок радим не минати.
Хто ж у море всіх наук захоче пірнути,
Тому вже бібліотеку повік не забути.
1 квітня в ліцеї відкрився Тиждень дитячої та юнацької книги. Метою Тижня є прищеплення учням любові до книг як до невичерпних джерел знань, дбайливого ставлення до них, виховання потреби в читанні, підвищення інтересу учнів до ролі книжки в суспільному та історично-культурному житті. Адже у сучасному суспільстві новомодні гаджети стрімко витісняють таку важливу складову повноцінного всебічного розвитку особистості як читання книг. У кращому випадку покоління, що підростає, обирає електронні видання, але не можна уявити сучасне життя без бібліотек, куди кожна людина може прийти, щоб отримати необхідну інформацію та взяти до рук цікаву книгу.
Під час заходу відкриття Тижня бібліотекар ліцею разом зі своїми помічниками нагадала всім присутнім про значення книги в житті людей, про історію їхнього виникнення та поширення. До уваги учнів ліцею був представлений відео-огляд книг- "ювілярів".
Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги проходить кожного року навесні. Його було засновано 22 лютого 1993 року, а з 2009 року він отримав назву Всеукраїнський.