Квест-гра «Щастя – це ми!»

22 бер. 2019
21 березня в ліцеї відбулася чергова квест-гра «Щастя – це ми!», приурочена до Всесвітнього дня щастя, який відзначається 20 березня, та закінченню ІІІ чверті.

Учасниками квест-гри стали учні 3-9 класів. Квест-гра базувалась на різноманітних спортивних та танцювальних конкурсах, ребусах, вікторинах та загадках . Захід носив розважальний і пізнавальний характер.
Ведучими цікавої і захоплюючої квест-гри для дітей були учні 10 класу на чолі з нашою непосидючою Пуріховою Марією.
Ведучі заходу пояснили дітям умови квест-гри. Діти дізналися, що їм доведеться пройти через різні цікаві випробування. Виконавши завдання, вони зможуть отримати від ведучих вказівки щодо пересування груп від станції до станції - чи то строєм з піснею, чи то парами, чи паровозиком, чи якось інакше.
Діти чудово впоралися із завданнями, але найактивнішими в квест-грі цього разу виявилися учні 9 класу, які швидше та якісніше за інших досягли мети.
По завершенні заходу переможці отримали призи. Було дуже весело, цікаво, пізнавально і захоплююче. Всі отримали масу позитивних емоцій і висловили надію на участь в подібних квестах на різні теми і далі.
Тож з гарним настроєм та позитивним зарядом учні ліцею пішли сьогодні відпочивати, адже розпочалися весняні канікули!
Приємного всім відпочинку та яскравих весняних вражень!