Весняна толока

19 бер. 2019

Сьогодні, 19 березня, в нашому ліцеї було проведено день великого прибирання. У весняній толоці взяли участь усі - учні всіх класів, вчителі, вихователі та працівники закладу. Нарешті весняне тепло пробуджує все живе від довгого зимового сну, отже, настав час прибрати землю, аби весняна зелень привітно усміхнулася всім. Всі з ентузіазмом віднеслися до прибирання території ліцею, у всіх був піднесений настрій, та й погода цьому сприяла."Колективну працю на свіжому повітрі можна прирівняти до активного відпочинку"- стверджували учні.
Усім сподобалася акція, діти впродовж роботи весело спілкувалися та жартували. Шкільна спільнота ще краще здружилася та зміцніла.
Даний захід, який щорічно проводиться у нашій школі, це не лише прибирання, а й усвідомлення того, що людина, яка приділить увагу та час своєму довкіллю, вже буде вагатися перед тим, чи смітити, чи ні. Адже після проведеної толоки залишається чистота не тільки довкола, а і в душі!
Тож весняний сезон можна вважати відкритим!!!