26 жовт. 2019

Свято гарбузової каші

Як ми вчора повідомляли, в ліцеї стартував цикл осінніх свят перед початком канікул. Сьогодні, 26 жовтня, відбулося «Свято гарбузової каші». Це осіннє родинне свято для наймолодших учнів, їхніх батьків, бабусь, дідусів, братиків і сестричок.
25 жовт. 2019

Осінній бал для старшокласників

"Осінній бал" - так називалася розважальна програма для старшокласників нашого ліцею напередодні осінніх канікул.
25 жовт. 2019

Козацькі забави

Вже традиційно в нашому закладі напередодні перших у навчальному році канікул для учнів всіх класів проводиться цикл шкільних осінніх свят. Цього року він розпочався зі спортивно-розважальної програми «Козацькі забави» для учнів 7-8_х класів.
20 жовт. 2019

Вітаємо наших спортсменів!

І знову приємна новина! Сьогодні ліцей вітав з призовими місцями учасників відкритого чемпіонату Кіровоградської області з панкратіону.
16 жовт. 2019

Вітаємо наших спортсменів!

Сьогодні учні та педагоги ліцею зібралися в фойє закладу аби привітати наших спортсменів з новими досягненнями.
15 жовт. 2019

День захисника України

Вчора, 14 жовтня, кадети нашого ліцею взяли участь в заходах з вiдзначення Дня захисника України у м.Кропивницький.
11 жовт. 2019

Захисник Кіровоградщини-2019

Сьогодні на базі нашого ліцею пройшов другий, вирішальний день обласного етапу національно-патріотичного проекту "Захисник Кіровоградщини ". Під час закриття заходу відбулося нагородження переможців та призерів.
10 жовт. 2019

Захисник Кіровоградщини-2019

Сьогодні, 10 жовтня, на базі нашого ліцею стартував п'ятий, ювілейний, обласний етап національно-патріотичного проекту "Захисник Кіровоградщини ".
7 жовт. 2019

Вітаємо наших спортсменів❗️

5 наших боксерів (тренер Холодний Олексій Дмитрович) посіли призові місця в своїх вагових категоріях у першості області з боксу в м.Світловодськ.
3 жовт. 2019

День вчителя

"Ми хочемо усі вас привітати У цей святковий і осінній день! Тепла і сонечка Вам щиро побажати Щоб радісно було Вам кожен день!".. Такі і ще безліч інших теплих та щирих слів на адресу педагогів лунали сьогодні в стінах нашого ліцею від самого ранку. Учні вітали своїх наставників з їхнім професійним святом - Днем вчителя.