«Загадкові друдли» та інші цікавинки

20 бер. 2019
Сьогодні, 20 березня, в межах Тижня психології учні 3 класу активно працювали над розвитком своєї креативності та уяви на занятті «Загадкові друдли».

Друдл (або англійською droodles) – це цікавий винахід американського автора-гумориста Роджера Прайса і креативного продюсера Леонарда Стерна, запропонований ними в 1950-х роках. Назва droodle є комбінацією трьох слів “doodle” (каракулі), “drawing” (малюнок) і “riddle” (загадка). Навіть сама назва винаходу цілком відображає креативне мислення своїх авторів.
Суть винаходу полягає в тому, що дитині пропонується описати зображення, яке має багато значень. Зображення друдла є чимось на зразок каракулів. Спочатку друдли мали тільки розважальний характер, а публікували їх в основному в газетах і журналах для підвищення інтересу читача до видання. Адже, напевно, будь-якій людині завжди хочеться розгадати просту і цікаву загадку. Однак, поступово друдли перекочували і в інші сфери людського проведення часу: в психологію і навіть в мистецтво.
А учні 5 класу відвідали арт-терапевтичне заняття «Розмальовки Карли Жерар», метою якого було допомогти дітям розслабитися, заспокоїтися, відпочити фізично, розвивати фантазію, посидючість, концентрацію уваги та вчитися зосереджуватися.
Американська художниця Карла Жерар пише свої картини акриловими фарбами. Через це вони такі яскраві і веселі. За мотивами її творчості були створені серії розмальовок для дітей.
Також сьогодні учні 3-5 класів взяли участь у виставці малюнків «Професії моїх батьків» та висловили свої думки з надзвичайно важливих питань на «паркані думок».