22 вер. 2019

Міжнародний день миру

Вчора, 21 вересня, у нашому ліцеї відбулися заходи, присвячені Міжнародному дню миру.
16 вер. 2019

Тиждень протидії булінгу

Всеукраїнський тиждень протидії булінгу стартував сьогодні в ліцеї.
14 вер. 2019

Наука – це цікаво!

Наші юні науковці взяли участь у настановчій сесії МАНУМ 14.09.2019
9 вер. 2019

Тиждень знань Правил Дорожнього руху

Сьогодні, 9 вересня, в ліцеї відбулось відкриття Тижня знань Правил Дорожнього руху на тему: «Правила дорожнього руху знай – життя та здоров’я зберігай!».
9 вер. 2019

Вітаємо наших юних спортсменів

Вчора, 8 вересня, команда легкоатлетів ліцею взяла участь в чемпіонаті області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002-2003 р.н., 2004 р.н. та молодших, який проходив в смт.Олександрівка, та виборола 11 призових місць.
2 вер. 2019

День знань - 2019

На заповненому батьками та дітьми подвір’ї замість звичної довгої святкової лінійки - невимушена атмосфера, а замість офіціозу - музика та веселий динамічний фут-квест. Саме так сьогодні відбувся День знань у нашому ліцеї.
29 серп. 2019

Закриття обласного семінару-практикуму

Сьогодні, 29 серпня, в ліцеї пройшов останній, третій день роботи обласного семінару-практикуму для вчителів предмету "Захист Вітчизни" та організаторів патріотичної роботи.
28 серп. 2019

Обласний семінар-практикум для вчителів предмету "Захист Вітчизни"

Як ми повідомляли вчора, на базі нашого ліцею проходить триденний обласний семінар-практикум для вчителів предмету "захист Вітчизни" та організаторів патріотичної роботи.
27 серп. 2019

Обласний семінар-практикум для вчителів предмету "Захист Вітчизни"

Сьогодні, 27 серпня, на базі ліцею розпочав роботу обласний триденний семінар-практикум для вчителів предмету "Захист Вітчизни" та організаторів патріотичної роботи.
1 лип. 2019

Список літератури на літо для учнів 5-11 класів

Не секрет, що під час навчання часу для читання не вистачає катастрофічно. Тоді як влітку його більше, ніж досить. А значить, прочитавши великі твори, що вивчаються на уроках української літератури, на літніх канікулах, можна зекономити час і енергію протягом наступного навчального року. Тож цікавого читання та приємного відпочинку!