22 лист. 2019

Пам`яті жертв Голодомору

З метою вшанування пам`яті жертв Голодомору, виховання поваги до історичного минулого України, поглиблення знань про трагічні сторінки історії нашого народу, в ліцеї відбулися заходи, присвячені 86-м роковинам Голодомору.
21 лист. 2019

День гідності та свободи

В Україні 21 листопада відзначають День гідності та свободи – свято на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції гідності (2013 року).Сьогодні - шоста річниця початку Євромайдану, що переріс у Революцію гідності.
18 лист. 2019

Міжнародний день толерантності

Сьогодні в ліцеї відбувся загальношкільний захід, присвячений Міжнародному дню толерантності
15 лист. 2019

ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху "Безпечна країна"

З 11 по 17 листопада 2019 року в ліцеї, як і у всій Україні проходить ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху.
11 лист. 2019

Вітаємо!

Вітаємо нашу маленьку зірочку, ученицю 6-а класу Ірину Переверзєву з перемогою!
11 лист. 2019

Результати І етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Як ми повідомляли раніше, 7 листопада в ліцеї відбувся І (шкільний) етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Сьогодні стали відомі результати, тож ліцеїсти вітали переможців та призерів.
10 лист. 2019

Екскурсія до пожежно – рятувальної частини

Минулого четверга, 07 листопада, в межах тижня пожежної, техногенної безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях на тему: «Про вогонь нам треба знати, з ним не можна жартувати», учням 5 – 6 класів пощастило побувати в пожежно – рятувальній частині №9 с. Пантаївка.
7 лист. 2019

І етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Сьогодні, 7 листопада, з метою піднесення престижу української мови серед учнівської молоді, виховання пошани до національної культури, традицій, любові до рідного краю, в ліцеї стартував І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
30 жовт. 2019

Педагогічна рада-консиліум "Дорога у 5 клас: особливості, труднощі, проблеми"

Поки учні нашого ліцею насолоджуються відпочинком на канікулах, педагоги використовують цю недовгу перерву в навчальному процесі для аналізу, підбиття підсумків перших двох місяців, розробки спільних рішень у проблемних питаннях,а також для самоосвіти та вдосконалення. Сьогодні вони зібралися на педагогічну раду-консиліум "Дорога у 5 клас: особливості, труднощі, проблеми".
29 жовт. 2019

Психолого-педагогічний семінар-практикум

Сьогодні педагоги нашого ліцею відвідали психолого-педагогічний семінар-практикум «Творчість вчителя – шлях до вдосконалення сучасного уроку та підвищення якості освіти».