27 січ. 2020

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Сьогодні, 27 січня, у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Про це сьогодні нагадали учням та всім присутнім під час загальношкільної лінійки в нашому ліцеї.
27 січ. 2020

"Погані та хороші звички"

В межах Тижня сприяння здоровому способу життя в 4 класі ліцею пройшла цікава та змістовна виховна година "Погані та хороші звички".
23 січ. 2020

День Соборності України

Щороку 22-го січня в Україні святкують День Соборності. Історичним підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до єдності та незалежності.
21 січ. 2020

“Твоє життя — твій життєвий вибір”

В рамках Тижня сприяння збереженню здоров'я та Тижня психології учні 4-6 класів працювали над своїм психічним здоров'ям, зокрема над зниженням почуття страху.
20 січ. 2020

«Здоров’я дітей – здоров’я нації »

Сьогодні, 20 січня, в ліцеї розпочався Тиждень сприяння здоровому способу життя та безпеки життєдіяльності на тему «Здоров’я дітей – здоров’я нації ».
13 січ. 2020

Свято Маланки

Цьогоріч перший день навчання після зимових канікул збігся з давнім українським святом, коли напередодні Нового року (за старим стилем) святкують Щедрий вечір, або свято Маланки.
9 січ. 2020

Аукціон педагогічних ідей

9 січня в ліцеї відбулося засідання педагогічної ради у формі аукціону педагогічних ідей. Нетрадиційність та інноваційність форм проведення педрад у нашому закладі вже не новина і саме це сприяє підвищенню ефективності роботи педколективу; розвиває творчість учасників освітнього процесу, ініціативу, винахідливість, самостійність; сприяє створенню дружного, працездатного педагогічного колективу, в якому кожен зможе відчути себе відповідальним не за доручену йому роботу, а й за всю діяльність школи.
8 січ. 2020

Психолого-педагогічний семінар

З метою вироблення позитивної мотивації діяльності педагогічного колективу з вивчення та впровадження ефективних та дієвих технологій компетентнісного навчання, обміну досвідом з проблем реалізації компетентнісного підходу, в ліцеї відбувся психолого-педагогічний семінар.
26 груд. 2019

Новорічні дива

Сьогодні, 26 грудня в Кропивницькому в обласній філармонії відбулося урочисте відкриття ялинки та новорічних ранків для дітей області. На цьому дивовижному дійстві побувала і група учнів нашого ліцею.
24 груд. 2019

Новий рік-2020 (4-6 класи)

Казковою, неймовірно яскравою виставою для учнів 4-6 класів закінчився сьогодні цикл новорічних свят в ліцеї.