2 бер. 2020

Вітаємо наших спортсменів!

Сьогодні в ліцеї вітали з досягненнями спортсменів, які взяли участь та посіли призові місця в змаганнях різного рівня.
2 бер. 2020

Декада точних наук

Декада точних наук розпочалася сьогодні в ліцеї. Під час заходу відкриття було наголошено, що основною метою Декади є забезпечити належні умови для виявлення та розвитку творчої активності учнів, сприяти формуванню їх наукового світогляду, поглибити знання та підвищити інтерес до математики, фізики , хімії, біології та інформатики.
24 лют. 2020

Вітаємо наших спортсменів!

Команда нашого ліцею взяла участь та посіла друге місце у волейбольному турнірі, який був присвячений пам’яті вчителя фізичної культури та тренера Костянтина Дерев’янка. Змагання пройшли у спортивному залі філії «Диківська загальноосвітня школа».
21 лют. 2020

День рідної мови

21 лютого, Україна і світ відзначають День рідної мови. Це свято для кожної країни має особливе значення та покликане сприяти підтримці мови як виразника культурної приналежності кожної людини.
20 лют. 2020

Посвята в кадети

П'ята церемонія урочистої Посвяти в кадети відбулася сьогодні в ліцеї. 62 вихованця нашого закладу склали сьогодні Присягу на вірність Україні та рідній школі.
15 лют. 2020

Вітаємо наших юних науковців!

Сьогодні, 15 лютого, Олег Хирса, учень 10 класу ліцею, та Анастасія Бульба, учениця 8 класу, захищали свої роботи та отримали нагороди у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.
14 лют. 2020

Старт ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

Наші юні науковці готові до конкурсу-захисту! Учень 10 класу ліцею Олег Хирса та учениця 8 класу Анастасія Бульба написали контрольні роботи в межах ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАНУМ.
14 лют. 2020

День Святого Валентина

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання. Старшокласники нашого ліцею вирішили відсвяткувати цей день конкурсно-розважальною програмою "Хто зверху".
10 лют. 2020

ІV етап Х (ювілейного) Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

8 лютого 2020 року в м.Кропивницький відбувся ІV етап Х (ювілейного) Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
27 січ. 2020

Результати Міжнародного конкурсу „КОЛОСОК осінній-2019"

Сьогодні в ліцеї були оголошені результати Міжнародного інтерактивного природничого конкурсу „КОЛОСОК осінній-2019".