День знань - 2019

2 вер. 2019
На заповненому батьками та дітьми подвір’ї замість звичної довгої святкової лінійки - невимушена атмосфера, а замість офіціозу - музика та веселий динамічний фут-квест. Саме так сьогодні відбувся День знань у нашому ліцеї.

І знов у школі лине срібний дзвін,
Про новий рік навчальний сповіщає.
Переплелись і сум, і радість в нім,
Він, наче птах, у небеса злітає!
Розпочалось сьогоднішнє свято з вітань наймолодшим та найстаршим ліцеїстам. П’ятикласники й учні одинадцятого класу вітали всіх присутніх та один одного з одним з найголовніших свят навчального року - Днем знань. Для більшості молодших – це перший рік навчання в ліцеї, а для найстарших він є останнім й найвідповідальнішим, особливим. Та й одинадцятий клас цьогоріч у нас особливий – саме вони майже чотири роки тому стали першими кадетами, склали присягу на вірність народу України. Тож аби залишити по собі добру пам’ять, вони запропонували п’ятикласникам започаткувати квітковий сад випускників на території ліцею. Разом з меншими товаришами майбутні випускники посадили на центральній клумбі кущі троянд, які завжди будуть нагадувати всім про випускників ліцею, перших кадетів.
Директор та заступники директора також привітали всіх з початком навчального року, побажавши успіхів та наснаги. З гордістю та пошаною для привітань були запрошені найкращі в рейтингу успішності учні ліцею. За традицією, яка вже склалася в закладі, кращим учням були вручені іменні щоденники з їхніми фото на обкладинках. Після чого для всіх ліцеїстів пролунав веселий шкільний дзвінок, сповістивши про початок нового навчального року. Але на цьому свято не скінчилося. По закінченню вітальної частини воно продовжилося цікавим та динамічним сучасним фут-квестом з елементами новітніх технологій, який проводили для учнів ліцею одинадцятикласники.
Групи учнів рухалися по території закладу від «станції» до «станції», виконували різноманітні пізнавальні, інтелектуальні та творчі завдання. А кульмінацією свята став загальний енергійний та веселий танцювальний флешмоб під керівництвом нашої невгамовної активістки Марії Пуріхової та її товаришів-одинадцятикласників.
Заряджені енергією, сповнені позитивних вражень , ліцеїсти пішли на перший урок до своїх класних керівників.
Радісний осінній день, наповнений посмішками та квітами, свято для всіх. Бо немає у світі нічого прекраснішого, ніж пізнавати нове, вчитися, читати і запам'ятовувати на все життя мудрі рядки! Вітаємо усіх з Днем знань, з днем мудрості і старанності! А нашим учням бажаємо: нехай у вашому житті буде можливість вчитися і набувати знання не тільки в шкільні роки, але і в майбутньому, протягом усього життя! Знання робить людину сильнішою, мудрішою, добрішою, допомагають відкривати нові істини, робити наукові відкриття та пізнавати таємниці природи. Нехай ніколи ваш розум не відмовляється від нових знань, але завжди прагне до пізнання і мудрості!
Нехай цей рік принесе безліч нових відкриттів. Нехай кожен день буде яскравим, незабутнім, плідним і наповниться тільки позитивними результатами, новим досвідом та відмінним настроєм.

Більше інформації, фото та відео ви можете переглядати на наших сторінках  у Фейсбук  та Інстаграм.