Обласний семінар-практикум для вчителів предмету "Захист Вітчизни"

27 серп. 2019
Сьогодні, 27 серпня, на базі ліцею розпочав роботу обласний триденний семінар-практикум для вчителів предмету "Захист Вітчизни" та організаторів патріотичної роботи.

Поки наші ліцеїсти з усіх сил насолоджуються останніми яскравими й теплими днями літніх канікул, життя в нашому ліцеї стрімко набирає обертів.
Так сьогодні, 27 серпня, на базі ліцею розпочав роботу обласний триденний семінар-практикум для вчителів предмету "Захист Вітчизни" та організаторів патріотичної роботи. Семінар проходить в межах "Заходів щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді" та "Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки" , затверджених указами Президента України, а також в межах обласної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2021 роки, затвердженої рішенням Кіровоградської обласної ради. Організатором семінару-практикуму є управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА, відповідальними за проведення є фахівці Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді та Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського.
Захід, в якому беруть участь близько 70 педагогів з усієї області, розпочав заступник голови координаційної ради національно-патріотичного виховання Кіровоградської області Вєтров Олег. Під час вступної лекції Олег Миколайович наголосив, що основною метою проведення семінару-практикуму є підготовка педагогів до виховання молоді в національно-патріотичному дусі, заохочення молоді до вивчення військової справи, тактики дій, спрямованої на захист рідного краю. Протягом дня учасники прослухали лекційні заняття та взяли участь у практичних відпрацюваннях з тактичної медицини, тактико-технічної підготовки, техніки маскування, інженерного мінування , спеціальної підготовки допризовної молоді. Інструкторами для учасників заходу є керівник ФСТ "Динамо" області, тренер з панкратіону (до речі, улюблений тренер наших вихованців) Олександр Гусак, військовослужбовці 3-го окремого полку спеціального призначення м.Кропивницький, керівник ГО "Центр медико-психологічної реабілітації Ком-Пас» м.Кропивницький Анна Колєва, завідуючий відділом національно-патріотичного виховання Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій Анатолій Кумпан ( Anatolyy Kumpan ).