23 груд. 2019

Новий рік-2020 (9-11 класи)

У нічний казковий час Рік Новий прийшов до нас, Він приніс свої вітання І найкращі побажання. Саме така святкова атмосфера панувала в сьогодні в актовій залі ліцею під час новорічного вечора для учнів 9-11 класів.
23 груд. 2019

Новий рік-2020 (7-8 класи)

Сьогодні, 23 грудня, довгоочікувана зимова казка завітала до нашого ліцею. Розпочалася вона новорічним дійством для учнів 7-8 класів.
20 груд. 2019

20 грудня в ліцеї відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. На конкурс були представлені науково-дослідницькі роботи членів учнівського наукового товариства ліцею "Мудра сова" .
19 груд. 2019

День Святого Миколая

День Святого Миколая – свято несподіванок і дарунків, що їх шукаємо зранку в себе під подушкою. Це така собі приємна передмова до суцільного зимового святкування – Нового року і Різдва. 19 грудня Святий Миколай завітав і до учнів нашого ліцею.
12 груд. 2019

Освітянські вечорниці

Щорічно в нашому закладі проводяться веселі вечорниці в народних традиціях і саме вони розпочинають цикл шкільних зимових свят. Тож і цього року, напередодні свята Андрія, велика шкільна родина знову зібралася в актовій залі в очікуванні веселих забав та розваг.
11 груд. 2019

Відкритий урок біології

11 грудня у 10 класі ліцею пройшов цікавий та пізнавальний відкритий урок біології на тему "Вітаміни. Їх роль в обміні речовин", який проводила вчитель Найда Ірина Жоркісівна. Форма проведення: кейс-урок.
5 груд. 2019

Огляд-конкурс військово-патріотичної пісні та строю

5 грудня, напередодні Дня збройних сил України, в ліцеї відбувся огляд-конкурс військово-патріотичної пісні та строю серед команд учнів 4-11-х класів.
28 лист. 2019

Міжнародна гра зі світової (української і зарубіжної) літератури «Sunflower»

28 листопада ліцеїсти взяли участь у Міжнародній грі зі світової (української і зарубіжної) літератури «Sunflower».
28 лист. 2019

„КОЛОСОК”-2019 (осінній)

28 листопада учні, які цікавляться природничими науками, взяли участь у вже улюбленому ними Міжнародному інтерактивному природничому конкурсі „КОЛОСОК”-2019 (осінній).
25 лист. 2019

16 днів проти насильства

Впродовж останніх років з 25 листопада до 10 грудня в усіх регіонах України проходить кампанія «16 днів проти насильства». Сьогодні вона стартувала і в нашому ліцеї.