Тиждень знань Правил Дорожнього руху

9 вер. 2019
Сьогодні, 9 вересня, в ліцеї відбулось відкриття Тижня знань Правил Дорожнього руху на тему: «Правила дорожнього руху знай – життя та здоров’я зберігай!».

На початку заходу було оголошено план подій та активностей, які відбудуться протягом цього тижня , після чого ліцеїсти взяли участь у веселій та пізнавальній квест - грі «Веселий потяг». Метою гри було закріпити та поглибити знання учнів з правил дорожнього руху, а також розвивати вміння і навички свідомо дотримуватися правил дорожнього руху, щоб уникнути травм і нещасних випадків.
Як і фут-квест в перший день навчального року, гру сьогодні проводили учні 11 класу на чолі з Машою Пуріховою, які виконували ролі ведучих кураторів на кожній з імітованих станцій шкільного «потягу». В ході гри учні багато й енергійно рухалися, здійснюючи пересування від станції до станції, на яких виконували різноманітні завдання, згадували дорожні знаки та їхнє значення, правила для пішоходів та водіїв, відгадували загадки та ребуси, інсценізували навчальні ситуації, навіть складали вірші про загальні правила дорожнього руху. Гра завершилася вже улюбленим нашими учнями спільним танцювальним флешмобом.

Більше інформації, фото та відео ви можете переглядати на наших сторінках  у Фейсбук  та Інстаграм.