Наука – це цікаво!

14 вер. 2019
Наші юні науковці взяли участь у настановчій сесії МАНУМ 14.09.2019

Наші юні науковці взяли участь у настановчій сесії МАНУМ , яка відбулася на базі Центральноукраїнського національного технічного університету. У заході взяли участь представники учнівського наукового товариства ліцею: призер ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідних робіт з української мови (ІІ місце) й з історії України (ІІІ місце) Олег Хирса з Машою Пуріховою, володаркою персональної премії благодійного фонду "Майбутнє за молоддю" за найкращий захист роботи з педагогіки. Бажаємо натхнення, успіху та високих досягнень у новому навчальному році!

Більше інформації, фото та відео ви можете переглядати на наших сторінках  у Фейсбук  та Інстаграм.