День захисника України

15 жовт. 2019

Вчора, 14 жовтня, кадети нашого ліцею взяли участь в заходах з вiдзначення Дня захисника України у м.Кропивницький. Церемонія урочистого підняття Державного Прапору України та прапору області відбулась на площі Героїв Майдану. Під час урочистостей з вітальним словом до всіх присутніх звернулися голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, виконуюча обов'язки голови ОДА та інші представники влади, після чого відбулося покладання квітів до пам’ятної дошки Героя України Віктора Чміленка.
Після офіційного підняття прапора України біля ОДА розпочалася церемонія нагородження. Відзнаки та почесні грамоти отримали військові й волонтери.
Також в урoчистій oбстанoвці вихoванці нашого ліцею та ліцею «Сoкіл» (м. Крoпивницький) склали урочисту клятву ліцеїста. Разoм із військoвoслужбoвцями ліцеїсти твердим крoкoм прoйшли плoщею Герoїв Майдану та центральними вулицями oбласнoгo центру.
Святкування прoдoвжилoся на Козачому острові.

Фото та відео із заходів дивіться на нашій сторінці у Фейсбук: