Захисник Кіровоградщини-2019

10 жовт. 2019
Сьогодні, 10 жовтня, на базі нашого ліцею стартував п'ятий, ювілейний, обласний етап національно-патріотичного проекту "Захисник Кіровоградщини ".

До закладу завітали 36 команд (216 учасників) з усіх районів, міст та ОТГ Кіровоградської області аби взяти участь у боротьбі за головні нагороди проекту.
Під час урочистого відкриття змагань учасників привітали координатор даного масштабного проекту Вєтров Олег, військовий комісар Олександрійського ОМВК підполковник Александр Балабуха та директор ліцею Сергій Гринюк. По закінченню урочистостей відбулося жеребкування команд та розведення по локаціям. Протягом дня учасники демонстрували силу, спритність та вміння, змагаючись на трьох локаціях: «Смуга перешкод», «Силові вправи на поперечині», «Стрільба в мультимедійному тирі».
По закінченню сьогоднішнього циклу змагань команди та їхні керівники зібралися в будинку культури селища Пантаївка, де на них чекала концертна програма. Під час концерту відбулася авторська презентація пісні «Хоробрі серця», авторами якої є Юрій Матвійчук (ідея та слова), викладач предмету «Захист Вітчизни» Заваллівського ліцею, мистецька школа, Гайворонського району та Дмитро Чорнолуцький (музика), викладач предмету «Захист Вітчизни» с.Братолюбівка, Долинського району. Як повідомив автор тексту Юрій Матвійчук, пісня присвячена бійцям 28-ї окремої механізованої бригади, яка наразі стоїть на захисті нашої Батьківщини в зоні бойових дій. Автори планують незабаром виконати свою пісню безпосередньо перед героями, відвідавши їх у складі волонтерської команди.
Після презентації всі присутні переглянули фільм про наших захисників «Війна на «0» кілометрі».
Завтра на команди знову чекають змагання на інших локаціях, ну і звичайно ж, підбиття підсумків та нагороди.
Метою проекту є формування та пропаганда здорового способу життя; виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму; залучення молоді до систематичних занять військово-прикладними видами спорту, як однієї з форм підготовки молоді до служби в армії; удосконалення фізичної підготовки молоді.Загальне керівництво організацією та проведенням проекту здійснює Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА . Відповідальні за проведення проекту - організаційний комітет з підготовки і реалізації в області національно-патріотичного проекту «Захисник Кіровоградщини» затвердженого розпорядженням голови від 23 вересня 2019 року №1034-р «Про реалізацію у 2019 році національно-патріотичного проекту «Захисник Кіровоградщини» та комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».
Зазначимо, що в змаганнях беруть участь дві команди нашого ліцею - старша та молодша, тож тримаємо кулачки! Віримо в вас та вашу силу!
Бажаємо витримки, сил та перемоги!

Фото та відео із заходів дивіться на нашій сторінці у Фейсбук: