День вчителя

3 жовт. 2019
"Ми хочемо усі вас привітати У цей святковий і осінній день! Тепла і сонечка Вам щиро побажати Щоб радісно було Вам кожен день!".. Такі і ще безліч інших теплих та щирих слів на адресу педагогів лунали сьогодні в стінах нашого ліцею від самого ранку. Учні вітали своїх наставників з їхнім професійним святом - Днем вчителя.

"Ми хочемо усі вас привітати
У цей святковий і осінній день!
Тепла і сонечка Вам щиро побажати
Щоб радісно було Вам кожен день!"..
День вчителя – чудове, веселе і щиросердечне свято, яке відзначають і дорослі, і діти, і навіть ті, хто давним-давно закінчив школу. І хоч це ніби й традиційне свято, але в нашому закладі воно щороку має новий формат, авторами якого, звісно ж, є талановиті та креативні учні - старшокласники. Саме вони цього дня беруть на власні плечі відповідальність за все, що відбувається в школі, - за навчальний процес, який не припиняється незважаючи на свято, за поведінку учнів всіх класів, за порядок, ну й звичайно за саме свято, оскільки вже традиційно учні та вчителі міняються своїми ролями.
Цього року педагоги були об'єднані у вісімнадцятий "кадетський" клас, а їх поява перед всією школою в фойє ліцею викликала справжній фурор. Нові "адміністрація та педколектив" на чолі з одинадцятикласниками здійснили справді грандіозну роботу: вони вирішили не просто дати педагогам відпочити, звільнивши їх від уроків, розважити, а й підготували для них великий вчительський квест. Розподілившись по групам, педагоги пройшли станціями, на яких їм довелося демонструвати багато знань, умінь та навичок з різних наук та сфер діяльності, виявляти творчість та винахідливість під прискіпливим оком їхніх вихованців.
Крім того педагоги взяли участь у масштабній грі "Мій таємний друг", в ході якої вони за допомогою "листонош" отримували компліменти та дружні подарунки один від одного.
Після квесту педагоги мали нагоду зробити фото у фото-зонах, спеціально підготовлених до цього свята та перепочити за чашкою чаю.
По закінченню уроків всі зібралися у святково прибраній актовій залі аби переглянути концертну програму, до якої учні завжди готуються по-особливому старанно та креативно. Протягом програми, яку підготували та вели одинадцятикласники, лунало багато теплих та щирих слів на адресу винуватців свята. Учні кожного з класів показували свої талант та креативність виконуючи вірші, пісні, танці та інсценівки. І що справді безцінним було сьогодні - це те, що більшість номерів діти підготували самі, без вихователів чи класних керівників. Схвальні вигуки та овації в залі не стихали. Тож свято вдалося на славу!
Педагогічний колектив ліцею висловлює щиру вдячність всім учням ліцею за подароване тепло, розуміння та яскраві й приємні емоції! Окремої подяки заслуговують учні 11 класу, які виявили високу відповідальність і креативність та зробили сьогоднішній день справді незабутнім!
Вітаємо всіх колег з прийдешнім святом! Бажаємо здійснення ваших вчительських й просто людських мрій!