Козацькі забави

25 жовт. 2019

Вже традиційно в нашому закладі напередодні перших у навчальному році канікул для учнів всіх класів проводиться цикл шкільних осінніх свят. Цього року він розпочався зі спортивно-розважальної програми «Козацькі забави» для учнів 7-8_х класів. У змаганнях, які проходили у спортивній залі, взяли участь команди 7-а, 7-б та 8-го класів. В різноманітних змаганнях та конкурсах учасники показували свою спритність, силу, згуртованість та знання історії й традицій українського козацтва. За змаганнями юних козаків залюбки спостерігали учні вказаних класів та педагоги, активно підтримували свої команди, які в результаті довели, що козацькому роду нема переводу.
По закінченню змагань всі вирушили на місце шкільного вогнища, де свято продовжилося аж до самісінького вечора. Наші «козаки», як і годиться, розклали багаття, на якому пекли картоплю, смажили сало, ковбасу та хліб. Ох і смачно ж було!
Тож можна з впевненістю сказати, що свято видалося на славу! Адже «Козацькі забави» в нашому ліцеї — це не лише спортивне свято, а й справжня незабутня подія.

Фото та відео із заходів дивіться на нашій сторінці у Фейсбук: