Свято гарбузової каші

26 жовт. 2019
Як ми вчора повідомляли, в ліцеї стартував цикл осінніх свят перед початком канікул. Сьогодні, 26 жовтня, відбулося «Свято гарбузової каші». Це осіннє родинне свято для наймолодших учнів, їхніх батьків, бабусь, дідусів, братиків і сестричок.

Як ми вчора повідомляли, в ліцеї стартував цикл осінніх свят перед початком канікул. Сьогодні, 26 жовтня, відбулося «Свято гарбузової каші». Це осіннє родинне свято для наймолодших учнів, їхніх батьків, бабусь, дідусів, братиків і сестричок давно є традиційним та дійсно довгоочікуваним в нашому закладі. Адже кожного року – це нова казка, а ролі в ній грають самі діти. Крім того, щоразу малеча точно знає, що дане дійство обов’язково матиме щасливий та приємний фінал – смачнющу гарбузову кашу. Тож як завжди, свято було феєричним, дивовижно яскравим, веселим, дзвінким, і головне - по-сімейному теплим! По-осінньому затишний, зі смаком прикрашений зал був переповнений. З перших хвилин тут панувала святкова атмосфера. На сцені, якою стала фактично уся актова зала, звичайно ж побувала сама Чарівниця-Осінь разом з казковими персонажами, якими сьогодні були овочі й фрукти з казки «Чипполіно». Актори та глядачі жартували, співали й танцювали разом, грали в різноманітні веселі ігри, відгадували загадки та від душі веселилися. І звичайно ж, цікаве й водночас пізнавальне театралізоване дійство закінчилося цілком реальною гарбузовою кашею та пирогами з яблуками та гарбузом, іншими стравами з гарбуза й не тільки, якими почастували усіх, хто був присутній у залі. Неперевершені смачні та корисні страви були приготовлені мамами та бабусями спеціально для сьогоднішнього свята, а кашу та пироги для дітей та їхніх батьків з любов'ю приготували кухарі ліцею.
Тож наші учні пішли на канікули, сповнені яскравих та приємних вражень, позитивних емоцій. Гарного відпочинку!

Фото та відео із заходів дивіться на нашій сторінці у Фейсбук: