"Королева осені"

15 лист. 2017
Сьогодні в нашій школі пройшов конкурс «Королева осені». На святковому дійстві осінь була представлена по-різному. Учасниці конкурсу, учениці з 5 по 10 клас, продемонстрували своє бачення цієї чудової пори року.

Скоро вже відгомонить золота осінь. Але відбиток у наших спогадах вона залишить завдяки святу, яке відбулося на її честь. Сьогодні в нашій школі пройшов конкурс «Королева осені»,організований та проведений вихователем Юрієм Переверзєвим. На святковому дійстві осінь була представлена по-різному. Учасниці конкурсу, учениці з 5 по 10 клас, продемонстрували своє бачення цієї чудової пори року. Настрій у присутніх був неперевершеним – завдяки красі чарівниці-осені та самих конкурсанток.
Програма свята складалась із різноманітних конкурсів, які повинні були допомогти журі визначити королеву осені. Дівчата заздалегідь підготували домашні завдання та з хвилюванням їх представляли залу. Затамувавши подих, глядачі переглядали осінні фотопрезетації учасниць, слухали про їхні захоплення. Наші красуні виявились ще й неабиякими народознавцями та господинями: творчо та цікаво розповідали про українські страви, їхню історію та рецепти приготування. Осінні вінки конкурсанток також не залишили глядачів та журі байдужими.
Дівчатка дуже хвилювалися, але це не завадило їм підкорити серця гостей свята, адже усі вони були доброзичливі та чарівні.
Вони з нетерпінням чекали результатів та рішення журі, яке оцінювало виступи. І ось нарешті журі оголосило результати.
У віковій категорії 10-12 років «Королевою осені» була обрана Поліна Антонова, учениця 5 класу. А серед старших конкурсанток корону отримала учениця 10 класу Яна Артеменко. Гучними оплесками та вигуками привітань зустріли наших королев глядачі. А призи глядацьких симпатій отримали дві Юлії – Юлія Сурвіло (6 клас) та Юлія Степанова (10 клас). Вітаємо наших красунь!!!
Дякуємо також і артистам, які розважали та вражали своєю майстерністю глядачів та конкурсанток в перервах між конкурсами. Сьогодні це були юні вокалістки Ірина Переверзєва та Ірина Антонова, танцювальний гурт початкових класів, а також наші гості – зразковий хореографічний ансамбль «Усмішка» з м.Олександрії.
Усі конкурсантки та артисти отримали солодкі подарунки від організаторів свята. Тож у цієї осені будуть солодкі спогади!
P.S. Відео зі свята дивіться трохи згодом.