Підсумки Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему "Сірники не чіпай – вогонь не закликай"

13 лист. 2017

У понеділок ,13 листопада, в нашій школі відбулося закриття Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему "Сірники не чіпай – вогонь не закликай". У якості узагальнення отриманих протягом минулого тижня знань учні 10 класу підготували яскраве та змістовне дійство «Із вогнем, шановні діти , не потрібно жартувать!», ще раз нагадали усім про правила протипожежної безпеки та правила поведінки під час пожежі.
Були підбиті підсумки конкурсів та проведених заходів.