Екскурсії до пожежно-рятувальних частин

10 лист. 2017
В межах проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему: "Сірники не чіпай – вогонь не закликай" 7 листопада учні 2 – 4 класів відвідали ДПРЧ № 9 смт. Пантаївки , а 9 листопада учні 5- 8 класів відвідали ДПРЧ № 11 м. Олександрії.

В межах проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему:

"Сірники не чіпай – вогонь не закликай" 7 листопада  учні  2 – 4  класів відвідали ДПРЧ № 9 смт. Пантаївки , а  9 листопада учні 5- 8 класів відвідали ДПРЧ № 11 м. Олександрії.

Під час екскурсій учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні. Рятувальники розповідали учням про те, як працює та чи інша техніка та звернули увагу учнів на причини виникнення пожеж та їх запобігання, як правильно діяти у разі пожежі, а також відповідали на питання, які задавали діти.

Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє важливість та героїчність професії пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.

Дякуємо співробітникам ДПРЧ №9  та ДПРЧ № 11 за захоплюючу та пізнавальну екскурсію!