Екскурсія до міста Запоріжжя

24 жовт. 2017
З метою вивчення історії рідної країни учні нашої школи відвідали столицю українського козацтва – місто Запоріжжя. Екскурсійна подорож була цікавою, захоплюючою та дуже насиченою.

Січ». Це справжня машина часу. Ми відчули себе у XVII столітті: вежі, церква з дзвіницею, будинки кошового отамана, писаря, січова школа, пушкарня, господарські споруди та корчма - усе автентичне, добре знайомить із життям, побутом січовиків.
Відвідали музей «Історія зброї», де учні дізнались багато інформації про зброю – найдавніший інструмент, без якого неможливо уявити собі існування і розвиток людини. Наприклад, більш ніж 4 тис. одиниць вогнепальної та холодної зброї, зібраної в музеї, відображають майже всі етапи становлення людської цивілізації.
В музеї «Ретроавто» із захопленням слухали розповідь екскурсовода про різні види техніки, мали можливість сфотографуватися біля автомобілів різних марок та посидіти за кермом знаменитого «Запорожця».
Ось так в історичному дусі й закінчився день, який запам’ятається усім надовго. А вдалині видніла у всій красі Дніпровська ГЕС, перекидаючи місток до сучасності.
Всю дорогу додому учні ділились, та й досі діляться враженнями від побаченого та почутого.

Читайте новини та дивітьс бьше фото з новин та подій на нашій сторінці у фейсбук: