Міжнародна природознавча гра «Геліантус»

16 лист. 2017
15 листопада в Олександрійській школі –інтернаті відбулася VIIІ Міжнародна природознавча гра «Геліантус».

27 учнів 6 – 11 класу доводили свою обізнаність щодо запропонованих тем, пов`язаних з нашим повсякденним життям: «Побутова техніка», «Їжа», «Свійські тварини», «Житло». Кожна з них містить питання з фізики, хімії, біології, географії. Найбільшу активність виявив 11 клас – 8 учасників. Учні нашої школи грають в «Геліантус» з 2013 року і щороку виявляють хороші результати та отримують нагороди від оргкомітету конкурсу.
Мета конкурсу – формування в учнів цілісного уявлення про природу і наукового світогляду на основі знань з фізики, хімії, біології, географії, зацікавленості природними явищами; підвищення кваліфікації вчителів фізики, хімії, біології та географії; активізації позакласної та позашкільної роботи із зазначених вище дисциплін; розвиток дослідницьких здібностей учнів.
Бажаємо всім нашим гравцям «Геліантуса» перемоги!
Координатор гри у школі - вчитель хімії та біології Найда І.Ж.