Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему "Сірники не чіпай - вогонь не закликай!"

10 лист. 2017
Протягом тижня вихователям, класоводами, класним керівникам були проведені цікаві форми виховних заходів в класах, театральні вистави, виставки учнівських робіт, рольові та ділові ігри, змагання, зустрічі з представниками Державної пожежної – рятувальної частини № 9 селища Пантаївка.

Протягом тижня вихователям, класоводами, класним керівникам були проведені  цікаві форми виховних заходів в класах, театральні вистави, виставки учнівських робіт, рольові та ділові ігри, змагання, зустрічі з представниками Державної пожежної – рятувальної частини № 9 селища Пантаївка.

Учні початкових класів школи на виховних годинах та бесідах повторили правила поводження з вогненебезпечними предметами та провели такі виховні години:  «З вогнем не жартуй!» (2 кл.), «Вогонь – не іграшка» (3 кл.), «Казка про поросяток Квік та Хрюк, що сірники взяли до рук» (4 кл.).

Були проведені конкурси дитячих розмальовок та малюнків «Корисний вогонь», серед учнів 2 – 7 класів, а серед учнів  8 – 11 класів  конкурс плакатів «Будь обережним з вогнем».

Учні 5, 6, 8, 9 класів активно брали участь у іграх – вікторинах, протягом розгадували кросворди, перевіряли один одного на знання правил, розв’язували ситуативні задачі та ін.

Школярі 8 класу провели виховний захід на тему: «Пожежна безпека», учні 10 класу ділилися знаннями на диспуті «Що ти знаєш про пожежу».

Цікавими та змістовними були бесіди в 7 класі «Правила  протипожежної безпеки», та в 11 класі «Правила протипожежної безпеки. Причини виникнення пожеж».