2 черв. 2017

День п'ятий Go Camp-2017

Сьогодні, 2 червня, в мовному загоні закінчилась робота з проекту Healthy Body and Healthy Eating (Здорове тіло та здорове харчування).
2 черв. 2017

Четвертий день пришкільного табору. День захисту дітей

1 червня усе людство святкує Міжнародний день захисту дітей. У цей день дорослі намагаються створити для малечі святковий настрій.
1 черв. 2017

День третій табору. День ігор та розваг

31травня 2017 року за планом в пришкільному таборі «Струмок» був День ігор та розваг. День був сповнений як турбот, так і приємних вражень для наших вихованців.
1 черв. 2017

Четвертий день Go Camp. Корисні напої

Продовжуємо хроніки мовного загону в рамках проекту GoCamp. Сьогодні, 1 червня - Міжнародний День захисту дітей, тож програма мовного загону була дещо скорегована, але від того була не менш цікавою та пізнавальною як для вихованців загону, так і для нашого друга Kalle Vikman.
31 трав. 2017

Третій день мовного табору. Здорове харчування

У третій день роботи мовного загону, 31 травня, його вихованці продовжили свою діяльність за темою Healthy Body and Healthy Eating ( "Здорове тіло та здорове харчування" ) у цікавій, веселій та незвичайній формі: дітям було запропоновано провести день та завершити свій проект Food.Nutrition ("Їжа та харчування" ) за межами табору - на лісовій галявині.
31 трав. 2017

День табору

30 травня 2017 року за планом в пришкільному таборі «Струмок» був День табору.
30 трав. 2017

GoCamp-2017. День другий. Здорове харчування

30 травня другий день роботи мовного загону у рамках міжнародного проекту Go Camp був не менш насичений, ніж попередній. Протягом дня було багато подій та занять.
29 трав. 2017

Перший ( організаційний) день пришкільного табору

Канікули! Канікули! — співає все навколо — Канікули, канікули, канікули у школі!» А що таке канікули? Це — літні дні барвисті, це час, коли нам ніколи хоча б на мить присісти.

Go Camp: день перший

29 травня, у перший день роботи мовного загону у рамках Go Global у його вихованцыв було безліч справ та завдань. Загін почав свою діяльність за обраним раніше напрямком Sports and Health ( Спорт та здоров'я)

GoCamp-2017 стартував!

Нарешті цей день настав і наша мрія збулась! Ми раді та щасливі повідомити, що грандіозний проект #GoCamp розпочався і в нашій школі!