Географічний калейдоскоп

10 квіт. 2019

Вчора, 9 квітня, в межах Тижня охоронця і захисника природи в ліцеї пройшла інтелектуально - розважальна гра "Географічний калейдоскоп". У грі брали участь команди учнів 6-а та 6-б класів. Метою
гри було повторити, узагальнити, перевірити знання, уміння і навички, отримані під час вивчення курсу географії у цікавій ігровій формі; вдосконалювати практичні уміння та навички; розвивати уміння працювати в групах;підвищити пізнавальний інтерес до вивчення предмету, виховувати бережливе ставлення до природи.Одним із головних завдань заходу було створення сприятливих умов для виявлення знань та умінь учнів у нестандартних ігрових ситуаціях.
Команди змагалися у дев'яти конкурсах: “Географічний ланцюжок”, “Картографи”, “Числовод”, “Літературна хвилина”, “Хвилина музики”, “Асоціації”, “Крокодил”, “Бліц”, “Сундук зі скарбами”. Протягом заходу учні виявили неабиякі знання не лише з географії і природознавства, а й загальну ерудицію, кмітливість та творчість.