Клуб вихідного дня

7 квіт. 2019
Мрія… Це загадкове слово завжди нас манить і інтригує. Без мрій немає майбутнього. Вчора, 6 квітня, яскраво світило весняне сонечко, і діти, які залишилися в ліцеї на вихідні дні, мали змогу зобразити свої дитячі мрії в малюнках на асфальті.

Вчора, 6 квітня, яскраво світило весняне сонечко, і діти, які залишилися в ліцеї на вихідні дні, мали змогу зобразити свої дитячі мрії в малюнках на асфальті. Озброївшись кольоровою крейдою, вони приступили до роботи. Деякі з них брали участь в подібних конкурсах не вперше, тому швидко орієнтувалися на місці. Діти малювали квіти, сонце, райдугу, річку, море, дім, словом усе, про що вони мріють. Дехто з дітей захотів намалювати своє майбутнє, яке воно має бути. За їхнім баченням життя в майбутньому має бути більш яскравим і насиченим, і найголовніше - добрим.
Майже на кожному малюнку світило сонце, розпускалися квіти і вигравала усіма своїми барвами веселка. Крім названої теми діти захотіли намалювати те, що зараз є актуальним – національну символіку. Малюнки були як командні так і індивідуальні.
Сподіваємося, що всі дитячі мрії здійсняться, а їхні таланти будуть розквітати, дорослі ж будуть їм у цьому допомагати.
Також вчора до ліцею завітали наші давні добрі друзі, команда благодійного фонду «Серце для сиріт». Як завжди, гості влаштували веселі та цікаві розваги для малечі.