День довкілля

21 квіт. 2019
Вчора, 20 квітня, в Україні відзначався День довкілля. Щороку у третю суботу квітня українці, які переймаються питаннями довкілля, проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища.

Педагоги, учні та працівники нашого ліцею завжди беруть активну участь в екологічних акціях, дбають про природу і довкілля. А оскільки основною формою екологічної трудової діяльності є залучення всіх до практичних дій по оздоровленню навколишнього середовища та благоустрою шкільної та прилеглої території, розвиток почуття дбайливого господаря, до Дня довкілля педагогічний та учнівський колективи взяли участь в трудових акціях: КТД «Весняні клопоти на шкільному подвір'ї», «Посади квітку», «За чисте довкілля». Впорядковано територію ліцею: проведено весняні роботи з прибирання подвір'я та саду, з оновлення квітників та їх оформлення. Здійснені роботи з прибирання та благоустрою прилеглих ділянок навколо ліцею.
Дню довкілля були присвячені години спілкування, екогодини, уроки екологічної грамоти, віртуальні подорожі, екологічні екскурсії та мозаїки.
Заходи орієнтували школярів на дотримання екологічних правил поведінки, вчили співвідношенню своїх дій з їх наслідками для людей, природного та соціального середовища, формували національну свідомість майбутнього громадянина нашої держави.
Протягом Тижня «Охоронця і захисника природи», котрий теж був присвячений Дню довкілля, були проведені заходи, присвячені екологічним проблемам, для учнів всіх класів ліцею: квест - гра «У світі природи», «Географічний калейдоскоп» ( 6а-6 класи), гра – вікторина «Неперевершений світ природи» ( 8 клас), екокінозал «Природа попереджає» ( 5 – 11 класи), конкурс на найзмістовніший плакат, лепбук, буклет «Збережемо тебе природо…», на перервах демонструвалися відеоролики про збереження природи. Учні ознайомилися із поняттям «забруднення», розглянули основні антропогенні джерела забруднення навколишнього середовища. Діти аналізували інформацію, висловлювали свою думку. За підсумками тижня учні та класи , які були найактивнішими учасниками тижня нагороджені грамотами.
Організована цілеспрямована робота переконує учнів у потребі діяти, дає відчуття причетності до вирішення екологічних проблем, готує до самостійного життя у злагоді з природою.
Плідно і результативно пройшли заходи, присвячені Дню довкілля в ліцеї. Звичайно ж, приємно те, як відповідально поставилися до проведення даної акції учні школи. Це означає, що розмови, бесіди, виховні години педагогів не проходять безслідно. І наші учні уже повноцінні і свідомі члени суспільства.

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ НА НАШІЙ СТОРІНЦІ В ФЕЙСБУК :