Тиждень охоронця і захисника природи

8 квіт. 2019
Сьогодні, 8 квітня, в ліцеї розпочався Тиждень охоронця і захисника природи. Учні ліцею взяли участь у цікавому та динамічному квесті "У світі природи".

Сьогодні, 8 квітня, в ліцеї розпочався Тиждень охоронця і захисника природи.
Під час заходу відкриття вчитель біології Найда І.Ж. нагадала учням про важливість дбайливого ставлення до природи і довкілля. Було наголошено, що багата і щедра природа є джерелом фізичного і морального здоров’я людини , неодмінною умовою суспільного розвитку. Коли ми говоримо про природу, у кожного в уяві постає куточок рідного краю, безмежна небесна блакить, зелень трав, чистота синіх вод. За всюпопередню історію людство дбало про майбутні покоління і прагнуло всіма засобами створювати такі умови, щоб навчити дітей розумно господарювати та вміти правильно поводитись у довкіллі.
Сучасна цивілізація залежить від рівня освіченості людини та її знань про природу. В такому випадку «всеперемагаючий» вплив людини на окремі складові природи сприятиме збереженню навколишнього середовища лише на основі ощадливого до нього ставлення і розумного використання його ресурсів.
До уваги учнів було представлено відео щодо шляхів дбайливого ставлення до природи та заощадження її ресурсів. В кінці заходу учні ліцею взяли участь у цікавому та динамічному квесті "У світі природи", протягом якого, пересуваючись від станції до станції на території закладу, вони виконували веселі та пізнавальні завдання з біології, екології, географії.