Клуб вихідного дня

22 квіт. 2019
Минулих вихідних, крім відпочинку й розваг на свіжому повітрі, діти, які залишилися в ліцеї на вихідні, дізналися багато нового та займалися цікавими справами.

Весна — пора тепла та сонечка, пробудження природи та радісної праці. А ще весна — пора чудових свят. Навесні, коли все оживає, довкілля ніби воскресає після глибокого зимового сну, ми святкуємо Воскресіння Христа. Це Великоднє свято. До Великодня люди готуються дуже старанно, з любов'ю і вірою в те, що воскреслий Ісус Христос, перемігши зло і саму смерть, вістить людям нову надію на правду, на добро, на воскресіння людей, на вічне життя.
В Україні існує давня традиція розписування писанок — символу Великодня, символу Весни, символу Вічності життя.
Минулих вихідних, крім відпочинку та розваг на свіжому повітрі, діти, які залишилися в ліцеї на вихідні, слухали цікавинки про історію виникнення писанки та власне мистецтво її створення. Протягом циклу бесід під загальною назвою «Гарна писанка у мене – мабуть кращої нема!» , дітям розповіли також про історію Великодніх свят, про народні звичаї і обряди, які супроводжують ці святкові дні. А після перегляду відео- презентації «Диво писанкове», діти із захопленням розписували свої власні писанки, але поки що олівцями і на папері.
Наші вихованці дуже люблять майструвати, створювати різні гарні речі власними руками, тож вихователь Матвієнко І.І. провела з дітьми майстер – клас з виготовлення паперової рамочки для фотографії, протягом якого діти із великим задоволення виготовляли рамки для власних фотографій, а також підставки для свого шкільного приладдя.