21 груд. 2020

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН було проведено сьогодні в ліцеї.
28 лист. 2020

Пам'яті жертв Голодоморів

У цей день ми віддаємо шану тим невинним, хто постраждав від тоталітарного режиму під час Голодомору-геноциду 1932-33 рр. та від інших штучно організованих радянською владою голодів.

Свято гарбузової каші

Щороку цикл шкільних осінніх свят в нашому закладі завершується напевно найяскравішим із заходів - Святом гарбузової каші для наймолодших учнів ліцею.
13 лист. 2020

Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху

В Україні загальнонаціональний Тиждень безпеки дорожнього руху (ІІ етап) цьогоріч проводиться з 9 по 15 листопада. В межах Тижня в ліцеї відбувалися заходи, присвячені безпеці на дорогах.

Осінній бал

Під звуки вальсу розпочався вчора в ліцеї довгоочікуваний Осінній бал для старшокласників, друге з циклу шкільних осінніх свят.
12 лист. 2020

Козацькі забави

Наприкінці осені в нашому закладі традиційно проводяться шкільні свята та заходи осіннього циклу. Цього року першим із вище вказаних заходів стала спортивно-розважальна програма «Козацькі забави» для учнів 7-8 класів.
12 лист. 2020

Профорієнтація від випускників ліцею

Сьогодні, 12 листопада, до ліцею завітала одна з цьогорічних випускниць закладу Іра Ковальова. Нині вона є курсанткою Дніпровського державного університету внутрішніх справ.
25 вер. 2020

Вчимося під відкритим небом

Не дивлячись на заходи та обмеження, пов'язані з пандемією COVID-19, життя триває, втім як і навчальний процес в нашому ліцеї.
25 вер. 2020

Перші уроки в новому комп'ютерному класі

Сьогодні учні ліцею вже мали перші уроки в новому комп'ютерному класі, що буквально вчора з'явився в закладі за сприяння управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації.
24 вер. 2020

Нове обладнання- нові можливості

За сприяння управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації вчора в ліцеї з'явився новий комп'ютерний клас.