1 вер. 2020

Зі святом, з Днем знань!

Шановні педагоги, учні та батьки! Щиро вітаємо вас із Днем знань та початком нового навчального року!
29 трав. 2020

Зі святом останнього дзвінка!

Ось і настав цей святковий день. Сьогоднішнє свято - особливе, вперше в історії дистанційне, у незвичному онлай-форматі. Проте за час дистанційного навчання ми уже звикли до онлайн-форматів спілкування. Тож вітаємо усіх!
8 трав. 2020

УВАГА! В ЛІЦЕЇ СТАРТУЄ ВСТУПНА КАМПАНІЯ!

Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю оголошує прийом учнів на навчання в 5-11 класах.
30 квіт. 2020

В Україні запущено національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта»

20 бер. 2020

Про відтермінування проведення атестації педагогічних працівників

Наказ начальника управління освіти і науки облдержадміністрації
20 бер. 2020

Про роботу на період карантину

Наказ директора ліцею "Про запровадження позмiнної роботи з використанням режиму вiддаленого доступу на перiод карантину, дистанційної роботи та зміни в графіках роботи працівників закладу"
16 бер. 2020

УВАГА! В ЗАКЛАДІ ОРГАНІЗОВАНО ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ НА ЧАС КАРАНТИНУ!

В ліцеї організовано дистанційне навчання на час карантину З УСІХ ПРЕДМЕТІВ НА ПЛАТФОРМІ GOOGLE CLASSROOM..
3 бер. 2020

"Комп'ютерна регата"

"Комп'ютерна регата" - так називалися змагання з інформатики серед учнів 8-9 класів. Захід відбувся в межах Декади точних наук сьогодні, 3 березня.
3 бер. 2020

Математична гра "Найсильніша ланка"

Сьогодні, в межах Декади точних наук вчителем Швець Л.М. проведено математичну гру "Найсильніша ланка".
2 бер. 2020

Вітаємо наших спортсменів!

Сьогодні в ліцеї вітали з досягненнями спортсменів, які взяли участь та посіли призові місця в змаганнях різного рівня.