1 груд. 2023

ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ "ВІЛ/СНІД. ТИ МАЄШ ЦЕ ЗНАТИ!"

Школярі усвідомили, яку небезпеку несе ВІЛ та дійшли до висновку, що здоровий спосіб життя та чистота у відносинах - це найкращий спосіб профілактики.
1 груд. 2023

ТРЕНІНГ «АСЕРТИВНІСТЬ»

На тренінгу учні активно брали участь в ігровій взаємодії. Завершили заняття діти у піднятому настрої.
30 лист. 2023

НАСИЛЬСТВУ - НІ!

Насилля – руйнує наше життя, тягне за собою багато наслідків

ЗУПИНИМО НАСИЛЛЯ РАЗОМ!

У нашому ліцеї відбувся старт Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

ГРА "ПЛАНЕТА ТОЛЕРАНТНОСТІ"

В рамках акції "16 днів проти насилля" учні 6 класу взяли участь у цікавій грі "Планета толерантності"(психолог О.Артеменко),
29 лист. 2023

ЩО МИ ЗНАЄМО ПРО НАСИЛЛЯ? ЯК СЕБЕ ЗАХИСТИТИ?

У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Ми вже звикли сприймати насильство, як щось неминуче. Але ж прояви насильства порушують права людини, принципи вільного та справедливого існування.

ВІДЕОЗВІТ ТИЖНЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти.

ВІДЕОЗВІТ ТИЖНЯ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ЛИСТОПАД 2023

Життя й здоров’я дітей є найвищими цінностями нашого суспільства. Навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

СИМВОЛ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

На території селища Пантаївка, біля ліцею-інтернату, в лісовій зоні знаходиться ПАМ'ЯТНИЙ ЗНАК ЖЕРТВАМ ГОЛОДОМОРУ 1932-1933 років.
27 лист. 2023

ЗАХОДИ З УШАНУВАННЯ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ 1932-1933 РОКІВ.

Голодомор 1932–1933 років в Україні – одна з найжахливіших національних трагедій та наймасштабніших гуманітарних катастроф в історії людства. "Ми не маємо права забути" – саме під таким гаслом відбулися пам’ятні заходи у класах з нагоди 90-ї річниці Голодомору.