23 лют. 2021

Вітаємо МАНівців з перемогою!

Вітаємо учня 10 класу Бабаченка Костянтина та його педагогічного керівника Найду Ірину Жоркісівну з перемогою в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
23 лют. 2021

Міжнародний день рідної мови

О Мово рідна! Що без тебе я? Міжнаро́дний день рі́дної мо́ви, також Міжнародний день материнської мови (англ. International Mother Language Day) — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року.
18 лют. 2021

День народження школи

9 лютого в далекому 1960 році привітно відчинила свої двері перед учнями наша школа. Тож сьогодні ж в закладі відбулося свято з нагоди Дня народження школи, до якого всі готувалися з особливим натхненням та радістю.
18 лют. 2021

Спортивні рекорди до Дня народження школи

Вже третій рік поспіль напередодні Дня народження школи в ліцеї проходять змагання з різних видів спорту. Встановлення спортивних рекордів є основною метою цих заходів.
17 лют. 2021

Англійська - це цікаво!

В нашому ліцеї новітні технології вже стали майже звичайним явищем під час вивчення різних предметів, зокрема англійської мови. Учень п'ятого класу Мамедов Самір створив лексичну онлайн-гру з англійської мови.
16 лют. 2021

Тиждень психології

З 08.02 по 15.02 у нашому ліцеї проходив Тиждень психології. Мета проведення тижня: популяризація знань про психологію, пізнання себе та власних можливостей, зняття емоційного дискомфорту в учасників навчально - виховного процесу.
9 лют. 2021

День безпечного Інтернету

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Сьогодні в ліцеї було проведено урок-тренінг "Безпечне спілкування в мережі Інтернет".
28 січ. 2021

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

З метою вшанування пам’яті загиблих жертв Голокосту в ліцеї відбулась низка заходів: години спілкування, уроки-реквієми, години пам’яті за темами: «Голокост – це жах, це біль», «Тут кров людська пролита», «Гірка пам'ять Голокосту», «Голокост – лихо ХХ століття», «Голокост – злочин проти людства», «Свіча Голокосту не згасне».
25 січ. 2021

Засідання методичних об'єднань

Однією з форм методичної роботи в навчальному закладі є засідання методичних об'єднань педагогів. Минулого тижня перед початком другого семестру в ліцеї відбулися засідання методичних об'єднань вчителів суспільно-гуманітарного циклу,природничо-математичного циклу, класних керівників, вихователів.
16 січ. 2021

Психолого-педагогічний консиліум «Космічні труднощі п’ятикласників»

Щороку по закінченню першого семестру в школах проходять педагогічні ради, що стосуються адаптації п’ятикласників до навчання в середній школі. Слід зазначити, що вже не перший рік такі педради в ліцеї проводяться в нетрадиційній формі, втім як і інші педагогічні заходи. Тож учора у нас відбувся психолого-педагогічний консиліум, тема якого звучала зовсім не формально - «Космічні труднощі п’ятикласників».