17 лют. 2021

Англійська - це цікаво!

В нашому ліцеї новітні технології вже стали майже звичайним явищем під час вивчення різних предметів, зокрема англійської мови. Учень п'ятого класу Мамедов Самір створив лексичну онлайн-гру з англійської мови.
16 лют. 2021

Тиждень психології

З 08.02 по 15.02 у нашому ліцеї проходив Тиждень психології. Мета проведення тижня: популяризація знань про психологію, пізнання себе та власних можливостей, зняття емоційного дискомфорту в учасників навчально - виховного процесу.
9 лют. 2021

День безпечного Інтернету

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Сьогодні в ліцеї було проведено урок-тренінг "Безпечне спілкування в мережі Інтернет".
28 січ. 2021

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

З метою вшанування пам’яті загиблих жертв Голокосту в ліцеї відбулась низка заходів: години спілкування, уроки-реквієми, години пам’яті за темами: «Голокост – це жах, це біль», «Тут кров людська пролита», «Гірка пам'ять Голокосту», «Голокост – лихо ХХ століття», «Голокост – злочин проти людства», «Свіча Голокосту не згасне».
25 січ. 2021

Засідання методичних об'єднань

Однією з форм методичної роботи в навчальному закладі є засідання методичних об'єднань педагогів. Минулого тижня перед початком другого семестру в ліцеї відбулися засідання методичних об'єднань вчителів суспільно-гуманітарного циклу,природничо-математичного циклу, класних керівників, вихователів.
16 січ. 2021

Психолого-педагогічний консиліум «Космічні труднощі п’ятикласників»

Щороку по закінченню першого семестру в школах проходять педагогічні ради, що стосуються адаптації п’ятикласників до навчання в середній школі. Слід зазначити, що вже не перший рік такі педради в ліцеї проводяться в нетрадиційній формі, втім як і інші педагогічні заходи. Тож учора у нас відбувся психолого-педагогічний консиліум, тема якого звучала зовсім не формально - «Космічні труднощі п’ятикласників».
21 груд. 2020

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН було проведено сьогодні в ліцеї.
28 лист. 2020

Пам'яті жертв Голодоморів

У цей день ми віддаємо шану тим невинним, хто постраждав від тоталітарного режиму під час Голодомору-геноциду 1932-33 рр. та від інших штучно організованих радянською владою голодів.
13 лист. 2020

Свято гарбузової каші

Щороку цикл шкільних осінніх свят в нашому закладі завершується напевно найяскравішим із заходів - Святом гарбузової каші для наймолодших учнів ліцею.
13 лист. 2020

Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху

В Україні загальнонаціональний Тиждень безпеки дорожнього руху (ІІ етап) цьогоріч проводиться з 9 по 15 листопада. В межах Тижня в ліцеї відбувалися заходи, присвячені безпеці на дорогах.