26 лют. 2021

"Слово Лесі Українки понад часом"

25 лютого з нагоди 150річчя від дня народження Лесі Українки в ліцеї відбулася учнівська конференція на тему "Слово Лесі Українки понад часом"
25 лют. 2021

Запобігання втраті учнівською молоддю життєвих цінностей

Сьогодні практичним психологом ліцею з педагогами було проведено заняття «Запобігання втраті учнівською молоддю життєвих цінностей». Метою семінару-тренингу було ознайомити педагогів з мотивами суїцидальної поведінки у підлітків, ознаками суїцидальних намірів, розглянути профілактику суїцидальної поведінки серед учнів та формувати позитивне ставлення до життя.

Вітаємо наших легкоатлетів!

24 лютого команда легкоатлетів ліцею (тренер Поплавка Ігор Леонідович) взяла участь у відкритій першості Знам'янської КДЮСШ з фізичної підготовки. Спортсмени посіли призові місця.
25 лют. 2021

Вітаємо наших юних боксерів!

23 лют. 2021

Вітаємо МАНівців з перемогою!

Вітаємо учня 10 класу Бабаченка Костянтина та його педагогічного керівника Найду Ірину Жоркісівну з перемогою в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
23 лют. 2021

Міжнародний день рідної мови

О Мово рідна! Що без тебе я? Міжнаро́дний день рі́дної мо́ви, також Міжнародний день материнської мови (англ. International Mother Language Day) — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року.
18 лют. 2021

День народження школи

9 лютого в далекому 1960 році привітно відчинила свої двері перед учнями наша школа. Тож сьогодні ж в закладі відбулося свято з нагоди Дня народження школи, до якого всі готувалися з особливим натхненням та радістю.
18 лют. 2021

Спортивні рекорди до Дня народження школи

Вже третій рік поспіль напередодні Дня народження школи в ліцеї проходять змагання з різних видів спорту. Встановлення спортивних рекордів є основною метою цих заходів.
17 лют. 2021

Англійська - це цікаво!

В нашому ліцеї новітні технології вже стали майже звичайним явищем під час вивчення різних предметів, зокрема англійської мови. Учень п'ятого класу Мамедов Самір створив лексичну онлайн-гру з англійської мови.
16 лют. 2021

Тиждень психології

З 08.02 по 15.02 у нашому ліцеї проходив Тиждень психології. Мета проведення тижня: популяризація знань про психологію, пізнання себе та власних можливостей, зняття емоційного дискомфорту в учасників навчально - виховного процесу.