Наші МАНівці в КЛАНАУ

19 лист. 2017
Кожної третьої суботи місяця наші юні науковці,слухачі КМАНУМ, відвідують консультації у своїх секціях у м.Кропивницький. Цього разу, 18 листопада, керівництво Малої Академії запросило учнів на захід для старшокласників «Відкриваємо таємниці професії авіатора» , який проходив в Кіровоградській льотній академії Національного авіаційного університету.

Кожної третьої суботи місяця наші юні науковці, слухачі КМАНУМ, відвідують консультації у своїх секціях у м.Кропивницький. Цього разу, 18 листопада, керівництво Малої Академії запросило учнів на захід для старшокласників «Відкриваємо таємниці професії авіатора» , який проходив в Кіровоградській льотній академії Національного авіаційного університету. Це був ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ. Заклад презентував факультети, інноваційні центри та кафедри академії. Учнівська молодь зустрілася з начальником академії, деканами факультетів та представниками прийомної комісії, взяла участь в екскурсії по найцікавішим об'єктах академії. Учні відвідали майстер-класи від професіоналів авіаційних та інженерних спеціальностей.
У цей же день учні консультувалися з науковими керівниками секцій: «Українська мова» , «Англійська мова», «Українська література та фольклористика», «Історичне краєзнавство» Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді, які працювали на базі Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету.