Міжнародна гра зі світової (української і зарубіжної) літератури «Sunflower»

30 лист. 2017
Сьогодні, в останній день листопада, в нашій школі відбулася II Міжнародна гра зі світової (української та зарубіжної) літератури«Sunflower»! Участь у грі взяли 63 учня 5-11 класів. Дякуємо Вам, учасники-ерудити!

Дякуємо Вам, учасники-ерудити!
Гра проводиться з метою формування в учнів (вихованців) загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів (далі — НЗ) зацікавленості світовою (українською і зарубіжною) літературою і культурою; підвищення кваліфікації вчителів світової (української і зарубіжної) літератури; активізації позакласної та позашкільної роботи із зазначених вище дисциплін.
Основними завданнями Гри є:
долучення учнів НЗ до найвищих досягнень світової літератури і культури, загальнолюдських і національних духовних цінностей;
виховання естетичного смаку, високої читацької і загальної культури;
вироблення імунітету проти низькопробних явищ масової культури;
формування навичок аналізу літературного матеріалу;
допомоги учням в опрацюванні методик роботи із тестовими формами контролю навчальних досягнень;
вироблення навичок роботи з науково-популярними виданнями, розвиток читацьких компетентностей, дослідницьких та творчих умінь учнів;
удосконалення роботи з обдарованою молоддю;
вироблення методичних рекомендацій щодо вдосконалення навчальних програм та підручників шляхом аналізу статистичних даних результатів Гри.
Тож чекаємо на гарні результати!