Родинне свято "Щедра осінь"

17 лист. 2017

Скоро вже піде відпочивати щедра осінь, яка щороку дарує людям багато своїх плодів.Тож родини будуть ще довго її згадувати та дякувати, сідаючи за щедро накриті овочами та фруктами столи. Тому з давніх-давен українці відзначали свято осені, свято зібраного урожаю. Сьогодні і в нашій школі відбулося традиційне яскраве і багате на емоції та враження родинне осіннє свято "Щедра осінь" для учнів початкових класів та їхніх родин. Уже вкотре костюми маленьких артистів та декорації цього заходу вражають і милують око відвідувачів дійства. Яскрава концертно-розважальна програма, в якій брали участь навіть батьки, справді порадувала присутніх гарним настроєм. Сценки з "ожившими" овочами, "овочеве весілля", таночки осінніх листочків,їжачків та овочів, ігри та конкурси, пісні й хороводи створили незабутню святкову атмосферу.
Мами наших учнів також зробили свій внесок у створення дійсно святкової атмосфери - напекли багато смаколиків, якими по завершенню свята із задоволенням поласували усі присутні. А кульмінацією заходу традиційно стала гарбузова каша, якою пригостили дітей, батьків та усіх, хто прийшов подивитись це казкове дійство.
По закінченню свята, "головний режисер ,автор сценарію та постановник" - класовод 4 класу Наталія Олександрівна Колесник , подякувала усім, хто був причетний до його підготовки : вчителів, вихователів, батьків, кухарів, адміністрацію школи, ну і звичайно ж маленьких артистів, без яких яскраве та чудове свято просто не відбулося б.
Директор школи подякував дітям та дорослим, котрі підготували і показали глядачам яскраву осінню казку, та , в свою чергу, вручив солодкі подарунки акторам. Тож справді осінь залишить в душах наших дітей та їхніх родин солодкі спогади.