Тиждень науки і техніки

23 лист. 2017
Ніби мандрівники, подорожуємо ми крізь епохи та Всесвіти на сторінках науки. Поринаючи в природничі науки, намагаємось дізнатись і зрозуміти світ, що нас оточує. В таку подорож вирушили учні Олександрійської школи-інтернату під час проведення Тижня науки і техніки з 20 по 24 листопада.

Ніби мандрівники, подорожуємо ми крізь епохи та Всесвіти на сторінках науки. Поринаючи в природничі науки, намагаємось дізнатись і зрозуміти світ, що нас оточує. В таку подорож вирушили учні Олександрійської школи-інтернату під час проведення Тижня науки і техніки  з 20  по 24 листопада.
20 листопада під час  лінійки-відкриття Тижня  учні 6 та 10 кл. розповіли про значення природничо- математичних дисциплін в житті людини.
У цей же день була проведена математична гра «Історія стародавніх мір довжини» для учнів 5 класу (вчитель  Швець Л.І.).Метою гри було дати дітям можливість усвідомити та пересвідчитися, що розвиток математики зумовлений самим життям. Учні з цікавістю вимірювали розміри предметів за допомогою ліктів та п’ядями, відповідали на запитання, розгадували загадки.
21 листопада вчитель географії Рискіна Н.О. провела  географічну  гру «Мандруємо материками» .Мандрували материками восьмикласники у складі двох команд хлопців та дівчат . У  різних конкурсах: «Знавці географії», «Хто такий?, «Що таке?», «Географічні рекордсмени» та ін.. учні виявили неабиякі знання предмету та кмітливість. Перемогу вибороли хлопці.
22 листопада була  проведена ще одна математична гра  - «Ода числу  - 7»  (7 клас, вчитель Швець Л.І.). Семикласники розширили свої знання про числа та їхні властивості, історію розвитку, вчилися швидко й правильно приймати відповідальні рішення протягом трьох раундів гри. Метою заходу було розвивати інтерес до математики, виховувати впевненість у собі та бажання пізнавати нове.
  Цього дня для учнів 8 класу відбулась також фізична гра «Двобій інтелектів» , яку проводила вчитель Кареліна Н.О. Як і в географічній грі, клас був поділений на дві команди – хлопці й дівчата. Дуель «чоловічого» та «жіночого» світів відбувалась протягом семи раундів, в яких учасники команд вчились достойно вести наукову суперечку, працювати в команді, поважати опонентів. Обидві команди вивили хороші знання з предмету.
Про інші цікаві заходи, які проводились в межах тижня, читайте в подальших новинах.