Підсумки Тижня науки і техніки

27 лист. 2017
Сьогодні, 27 листопада, на щотижневій лінійці були підбиті підсумки Тижня науки і техніки та оголошені імена найкращих знавців точних та природничих наук.

Як вже повідомлялось раніше, з 20 по 24 листопада в нашій школі проводився Тиждень науки і техніки. Про заходи, які відбулись з 20 по 22 листопада, ми писали в попередніх новинах.
23 листопада в різних класах відбулись цікаві заходи з різних предметів природничого циклу. Так вчитель хімії і біології Найда І.Ж. провела з учнями 10 класу інтелект-шоу "найрозумніший старшокласник".В ході проведення заходу десятикласники перепевнились, що лише власним інтелектом можна здобути перемогу, яка дістається тому, хто є більш ерудованим, винахідливим, кмітливим. Конкурсна програма складалась з чотирьох турів в номінаціях "Хімія", "Фізика", "Біологія" , "Символіка та історія наук" , а також вікторини для вболівальників. За результатами відповідей після кожного туру вибували чотири учні, які набрали найменше балів. Перемогу в інтелектуальному змаганні виборов Артем Івахов. Вітаємо!
А учні 5 класу охоче взяли участь у вікторині з природознавства "Ми любимо природу". Дві команди учнів класу "Бликавка" та "Захисники природи" активно та завзято боролися за перемогу, відповідаючи на питання вікторини в категоріях "Навколишній світ", "Свійські тварини", "Дикі тварини", "Комахи", "Птахи", "Городні рослини", "Садові рослини".Учасники показали вміння працювати у команді обговорювати варіанти відповідей , поважати опонентів. З невеликою різницею в балах (3 бали) перемогла команда "Блискавка".
"Турнір знавців інформатики" пройшов у 8 класі. Дві команди - "Фіксіки" й "Андроїд" змагались в конкурсах "Привітання", "Розминка", "Дешифратор", "Ерудит", "Ребуси" та в конкурсі капітанів. Обидві команди виявили неабияку обізнаність в ІТ-технологіях, але перемогу виборола команда "Андроїд" на чолі з Олегом Хирсою.
А 24 листопада учні 9 класу провели зустріч у фізичній кав'ярні "Фізики і гроші". Учні згадали відомих вчених-фізиків та дізнались на яких грошових купюрах світу зображені ці видатні діячі науки.
Сьогодні, 27 листопада, на щотижневій лінійці були підбиті підсумки Тижня науки і техніки та оголошені імена переможців.