"Зимi з Весною помиритись i нам нiколи не сваритись"

12 лют. 2018
Театральним дійством відкрився сьогодні, 12 лютого, тиждень початкових класів, який цьогоріч буде проходити під гаслом "Зимi з Весною помиритись i нам нiколи не сваритись".

у такий незвичайний і цікавий спсіб діти познайомились з народними традиціями святкування Масляної, а заразом збагатили свої знання про природу та її явища.
Протягом заходу учні грали в ігри, декламували вірші про весну й про зиму, відгадували загадки, а також слухали розповіді казкових героїв.
А після уроків створювали колективну листiвку-аплiкацiю "Масляна прийшла до нас" та виготовляли валентинки, які незабаром будуть дарувати один одному у День Святого Валентина.