ВІТАЄМО НОВООБРАНОГО ПРЕЗИДЕНТА ШКОЛИ!

15 груд. 2017
Сьогодні, 15 грудня, завершились вибори Президента школи (шкільного самоврядування). За результатами підрахунку голосів посаду Президента виборов Богдан Валінькевич, учень 9 кадетського класу.

Вітаємо Богдана Валінькевича, учня 9 (кадетського) класу нашої школи, з обранням на посаду Президента школи (шкільного самоврядування)! ♥Також щирі вітання Яні Азаровій, учениці 10 класу, яка за результатами виборів стала Радником Президента!♥
Проект "Вибори Президента школи - 2017" розпочав свою роботу з 30 жовтня 2017 року і передбачав розповсюдження моделі позитивного досвіду взаємодії учнів та вчителів у житті учнівського самоврядування в школі. В проекті брали участь педагог-організатор Чабан С.В., активісти учнівського самоврядування, вчителі та учні 5-11класів.
    З 6 листопада 2017 року у нашій школі було розпочато передвиборчу кампанію кандидатів на посаду Президента шкільного самоврядування. За цей час кожен з кандидатів створив свою власну програму, в якій вказав всі свої наміри щодо покращення та вдосконалення життя нашого шкільного "суспільства" будучи обраним на посаду  президента шкільного самоврядування. Передвиборча агітація проходила шляхом як особистого спілкування кандидатів з виборцями, так і з використанням та розміщенням рекламних плакатів про себе, а  також складання плану роботи на період президентських перегонів.
У ході виборів президента школи однією із найбільш актуальних проблем було складання та уточнення  списків кандидатів на посаду президента школи.
    У рамках програми організацією ШВК було надруковано 215 бюлетенів, а  також  виготовлено скриньку для таємного голосування.
13 листопада  школа помітно пожвавішала, побільшало передвиборчих агіток. Команди підтримували своїх кандидатів, виявляли неабияку активність.
13 листопада  о 1500 були  проведені  передвиборчі дебати на тему: «Що я можу вам запропонувати!?»  кандидатів на посаду президента школи. Кандидатів в президенти зареєструвалося троє, а саме Азарова Яна, учениця 10 класу, Валінькевич Богдан , учень 9 класу,  Хирса Олег, учень 8 класу. До цієї зустрічі готувалися не тільки кандидати, а  їхні команди підтримки: вчили агітаційні кричали,  створювали мультимедійні презентації, продумували «гостренькі» запитання.
  Треба відзначити, що всіх присутніх вразили разючі зміни на краще всієї трійки. Всі вони говорили, що зміни в школі треба починати з себе. Тому приємний охайний зовнішній вигляд, старанна підготовка до уроків, активність у всіх шкільних справах стали нормою для цих учнів. А на самій зустрічі  всі трималися дуже достойно і коректно, давали відверті відповіді на всі поставлені запитання, навіть на ті, які стосуються власних недоліків. Щирість і прагнення вдосконалення роботи учнівського самоврядування з боку кандидатів, небайдужість в обговоренні шкільних проблем всіх присутніх учнів дають надію, що спільними зусиллями життя в школі буде ще цікавішим. Після цієї зустрічі було не просто зробити свій вибір. Адже достойний кожен! Ще попереду багато зустрічей і відвертих розмов по класам. Але хто б не виграв ці вибори, всі готові працювати заступником, або взяти на себе відповідальність за певний напрямок роботи. Всі готові бути однією командою і вести за собою. А це радує найбільше.
21 листопада  процес таємного голосування. У ньому взяло участь 172 особи. За  підсумками шкільних виборів  учень 9 класу Валінькевич Богдан , набрав  65 голосів ( 37,8 %) , Азарова Яна, учениця 10 класу,  набрала 56 голосів ( 32, 6 %), Хирса Олег, учень 8 класу, – 39 голосів ( 22,7 %) Та за законом  « Про  Президента шкільного самоврядування » , Стаття 8. Право бути обраним,  Президентом  стає кандидат за умови, що його підтримує 50 % + 1 член колективу (класу), жоден з кандидатів не набрав достатньої кількості голосів (у процентному співвідношенні).
Тому було вирішено провести ще одні дебати( 24 листопада) між двома кандидатами, що набрали найбільшу кількість голосів - це Валінькевич Богдан учень 9 класу і  Азарова Яна, учениця 10 класу, та  провести повторний процес таємного голосування 15 грудня 2017 року. Тож сьогодні у другому турі за даними рахункової комісії проголосували 166 людей - працівники школи та учні 5-11 класів. Не підтримали жодну з кандидатур 20 чоловік, зіпсованих бюлетенів виявилось два, за кандидатуру Азарової Яни проголосували 67 чоловік, за Валінькевича Богдана - 77.
Вітаємо наших найактивніших учнів! Сподіваємось, що їхні передвиборні обіцянки справді знайдуть своє втілення у життя!